O mnie

Mam na imię Agnieszka. Na co dzień pracuję w banku. Robię to, co kocham – uwielbiam doradzać klientom, pomagać im w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek. Lubię patrzeć, kiedy się cieszą, otrzymując pieniądze… Temat finansów bardzo mnie interesuje. Nie powiem, że wiem wszystko, ale cały czas się dokształcam, uczestniczę w szkoleniach, chłonę nowości niczym gąbka. Dzięki temu mogę pomagać innym, zarówno pracując w banku, jak i prowadząc tego bloga.

Na blogu tłumaczę, czym są chwilówki, jak można się o nie ubiegać i czy tanie pożyczki faktycznie są tanie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co to jest leasing albo jak starać się o pożyczkę czy kredyt na samochód, koniecznie zapoznaj się z artykułami zamieszczonymi na tej stronie. Staram się regularnie publikować nowe poradniki, artykuły. Dążę do tego, aby tworzyć merytoryczną stronę.

Gdyby okazało się, że masz jakieś pytanie z tego właśnie zakresu tematycznego, to skontaktuj się ze mną, napisz w komentarzu, a z przyjemnością napiszę kolejny artykuł, który Cię w pełni zainteresuje.

Copyright by Your Company